Celebrities Gossip Showbiz

Pete Davidson nuk e ka harruar akoma Kim Kardashian, ai është ende i fiksuar pas saj!

Nëse ka një çift në botën e showbizit të huaj që ne nuk po e marrim vesh është Kim Kardashian dhe Pete Davidson. Sipas burimeve pranë tyre bëhet e ditur se aktori ka ende Kim Kardashian në mendjen e tij. Komediani nuk ka mundur ta kapërcejë ndarjen e tij me yllin e “KUWTK” pas përfundimit të lidhjes së tyre nëntëmujore. Një burim i afërt me Pete tha për “The US Sun” se ai është ende i fiksuar pas Kardashian.

Ajo është në kontakt me Pete edhe pse refuzon të gjitha kërkesat e tij për ta takuar atë. Ka pasur kontakte dhe Kim është në fakt ajo që i dërgon shumë mesazhe.

I njëjti burim i tha gazetës se sjellja e çuditshme e fundit e Pete është për shkak të refuzimit të Kim-it ndaj tij, gjë që ia ka prishur humorin. Burimi shtoi se:

Duhet të jetë e vështirë për Pete, megjithatë ajo nuk ka qenë plotësisht e vendosur. Të gjithë dyshojnë se kjo është arsyeja e mërzitjes së tij javën e kaluar. Kur Kim i dha fund lidhjes së tyre disa muaj më parë, ai ishte i qetë sepse mendonte se ajo ishte e shqetësuar për fëmijët e saj, distancën e gjatë, Kanye dhe orarin e saj të ngjeshur të punës.

Kanë qarkulluar spekulime se të dy thjesht kanë bërë një pushim në mënyrë që të fokusohen në jetën e tyre përkatëse, duke e lënë derën e hapur për pajtimin. Megjithatë, PEOPLE thonë se ky nuk është rasti dhe se ndarja është përfundimtare. Kujtojmë gjithashtu se Kim mbrëmjen e djeshme është takuar me Kanye sërish dhe se kjo mund të jetë një fillim i ri për të dy ata.