Horoskopi Lifestyle

Ju zbulojmë pjesën më tërheqëse të trupit në bazë të shenjës të zodiakut!

Rezulton se përfaqësuesit e shenjave të ndryshme të zodiakut kanë jo vetëm tipare të veçanta të karakterit, por edhe karakteristika fizike. Pak njerëz i kushtojnë vëmendje kësaj, por yjet mund t’ju tregojnë se cilat pjesë të trupit janë më tërheqëse për secilën shenjë të zodiakut. Mësojini ato:

Dashi – Vetullat

Kjo është pjesa më e ndritshme e fytyrës tuaj. Ju dini të manipuloni vetullat tuaja në mënyrë që ato të flasin për ju. Është thjesht e pamundur të mos i kushtoni vëmendje vetullave.

Demi – Buzët

Keni buzë të plota që gjithmonë tërheqin vëmendjen e burrave. Ata fjalë për fjalë fokusojnë vëmendjen tek buzët tuaja joshëse.

Binjakët – Çehrja

Ju jeni e bardhë si bora dhe është e pamundur që kjo të mos tërheqë vëmendje! Ju keni një çehre të bukur dhe lëkurë të shëndetshme.

Gaforrja – Barku

Edhe pse ju pëlqen të hani, pamja juaj mbetet tërheqëse! Burrat e duan barkun tuaj.

Luani – Flokët

Keni një formë fytyre që duket se të gjitha modelet e flokëve ju shkojnë. Kjo është fitorja juaj! Dukeni tërheqëse si me flokë të lëshuar, po ashtu edhe të kapur.

Virgjëresha – Lëkura

Ju keni lëkurë të shkëlqyeshme. Është e butë dhe e shëndetshme. Rrallë keni puçrra, skuqje ose rrudha.

Peshorja – Vithet

Ju pëlqen të luani sporte. Vithet tuaja tërheqin padyshim vëmendjen e burrave. Ju keni diçka për të qenë krenare!

Akrepi – Pjesët intime të trupit

Ju jeni një afrodiziak! Burrat janë të çmendur për aftësitë dhe bukurinë e pjesëve tuaja intime.

Shigjetari – Supet

Qëndrim i barabartë, kurbë e bukur e trupit. Ju dukeni madhështore dhe seksi.

Bricjapi – Këmbët

Vishni pantallona të shkurtra dhe funde sa herë që të jetë e mundur sepse keni këmbë të holla dhe joshëse dhe janë thjesht një mëkat për t’u fshehur! Takat gjithashtu theksojnë bukurinë e tyre.

Ujori – Shputa e këmbëve

Ka njerëz që janë thjesht tifozë të këmbëve. Ata kanë nevojë të shoqërohen me Ujorin! Kanë shputë shumë të lëmuar dhe formë të rregullt të këmbës.

Peshqit – Sytë

Ju mund të mbyteni në to! Kush ka vërtet sy është një dritare drejt shpirtit. Përdoreni me shkathtësi armën tuaj për të joshur këdo.

Ndërkaq, nëse e keni pyetur ndonjëherë veten se njerëzit e lindur në dhjetor janë më çuditshëm se të lindurit në korrik apo anasjelltas, ju kemi gjetur përgjigjet.