Celebrities Gossip Showbiz

“Kam parë Erjolën duke bërë seks…”, Roza habit me rrëfimin e saj!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Mëngjesin e sotëm teksa u është bashkuar  Julias, Françeskës dhe Julit në oborr, Roza u ka treguar ëndrrën e saj. Banorja u tregon se ka parë në ëndërr Erjolën duke kryer marrëdhënie seksuale.

Roza: Pashë në ëndërr Erjola Doçin duke bërë seks. Lakuriq. Nuk ishim këtu, ishim jashtë. Ça do të thotë kur sheh në ëndërr

Juli: Do të thotë se të ka shkuar mendja aty

Roza: Më falni mund të vazhdoni bisedën, por nuk jo nuk do të thotë ashtu

Juli: Nuk do të thotë ashtu por është e vërtetë

Roza: Jo për Zotin dhe kjo tjetra nuk është fare e vërtetë

Këtë të shtunë ashtu siç edhe ka paralajmëruar Ledion Liço, do të bëhen pjesë e shtëpisë 2 banorë të rinj. Njëri prej tyre është konfirmuar ditën e djeshme nga produksioni dhe është Liam Mandiaro. Vetëm pak më parë produksioni ka konfirmuar edhe banorin e dytë, i cili është ish-fituesi i “Big Brother 3”, Jetmir Salaj.  Pas 14 vitesh, Jetmiri është gati të garojë sërish për të fituar çmimin e madh.