Celebrities Gossip Showbiz

“Kemi plan për një dasmë…”, e veshur me diamante Françeska Murati tregon planet e jetës së saj!

Top Albania Radio vjen live në Tapetin e Kuq në natën finale të “BBV”. Me intervista, foto dhe çdo detaj tjetër që të sigurohemi që të mos humbisni asgjë. Me Albana Ruçi që do të raportojë çdo ndodhi gjatë këtij eventi dhe në transmetim live në valët e Top Albania Radios me Elona Duron dhe Eni Shehun, kjo natë nuk duhet humbur.

E pyetur nga Albana Ruçi në Big Brother VIP – LIVE nga Tapeti i Kuq, Françeska Murati për të dhënë një koment për 5 finalistët, ajo u shpreh:

Fustani sa ka kksuhtuar

Pak më modeste nuk do përmend shifra, jam britanike nuk është etike të flas çmimin

Ka shkuar 1 K apo jo? 3?

Ngreje

5?

Nuk është më e shtrenjta deri tani më shumë bizhut janë diamantet

Ke ndërmend të nisësh ndonjë fëmijë në Shqipëri?

Po pse jo kemi në plan të bëjmë një dasmë së shpejti dhe pastaj një bebe tjetër

Çfarë mendimi  ke për finalen?

3 më të rëndësishëm Juli, Egla, Meritoni, kushdo të fitojë do jetë lumturi e madhe, Egla se është femër, Juli se është familjar i përkryer dhe Meritoni djalë i shkëlqyer

Çfarë suprize mendon se ka sonte?

Kam shprehur se mund t’i vijë djali Meritonit se ka kohë që kërkon nëse bëhet do filloj të qaj

Dua të na zbulosh kush është veshur më keq në edicionin e ketij BBV

Më mund të them Juli nuk i kombinonte ato pantallonat me bluzen