Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Botë e Çuditshme Sport

Këto janë pesë momentet më qesharake të ndeshjeve sportive që askush nuk duhet t’i humbasë!

Kampionati Europian pa diskutim që është qendra e diskutimeve përgjatë këtij muaji. Në një periudhë, kur të gjithë sportdashësit përkrahin skuadrat e tyre të preferuara, ne po ju sjellim 5 momentet më epike dhe gazmore gjatë ndeshjve sportive, të futbollit e jo vetëm.

  1. Beqarët teksa po përpiqen të kapin buqetën e nuses…

2. Vajza paska ngatërruar plazhin me ndeshjen…

3. Mami më ndihmo, një top!

4. Janë balerina, jo peshqira…

5. Miku i mirë në ditë të vështira…