Celebrities Gossip Showbiz

Kim Kardashian poston foton e ëmbël të Krishtlindjeve nga vitet ’80!

Kim Kardashian ndau një foto të ëmbël të Krishtlindjeve me nënën dhe motrat e saj të dielën mbrëma. Ylli i realitetit, 42 vjeç, i uroi 337 milionë ndjekësve të saj një sezon të lumtur festiv me foton e viteve 1980. Nëna e saj Kris kanalizoi modën e epokës në një këmishë blu të plotë ndërsa ajo buzëqeshte për fotografinë.

Ndërkohë, motra e Kim-it Kourtney u përshtat me të me një bluzë të bardhë të stolisur me pemë dhe Khloe veshi një bluzë të kuqe. Të tre motrat mbanin harqe festive me ngjyrë jeshile ose të kuqe në flokë ndërsa qëndronin përballë një karuseli në imazh, i cili dukej se ishte bërë në një vend panairi. Kim shkroi:

“Gëzuar Krishtlindjet për të gjithë dhe për të gjithë një natë të mirë’, duke iu referuar poezisë së Clement Clarke Moore, “The Night Before Christmas”. Kourtney shpejtoi të komentonte foton, duke shkruar një emoji zemre në Instagramin e motrës së saj.

Ajo vjen pasi Kardashians festuan me stil natën e Krishtlindjeve, duke shijuar një nga festat e tyre legjendare luksoze. Kim tregoi veshjen e saj mahnitëse për festimet në një klip nga prapaskenat e shpërndarë në InstaStory, ndërsa zbuloi gjithashtu flokët e sapolyer brune.