Celebrities Gossip Showbiz

Dojna Mema kishte një dëshirë për profesionin e djalit të saj, Nola Sol i pret shpresat!

Dojna Mema dhe partneti i saj, këngëtari Vlashent Sata janë bënë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin Nolan Sol. Prezantuesja është mjaft aktive në Instagram duke postuar pjesë nga përditshmëria, e tashmë edhe me vogëlushin që i ka ‘ndriçuar’ jetën.

Të gjitha nënat kanë endrra për të ardhmen e fëmijëve të tyre madje shumica e tyre dëshirojnë që fëmija i tyre të bëhet mjek, mësues, arkitekt apo avokat. Duket se edhe Dojna paska të njëjtën endërr për djalin e saj, por mesa duket ai ia ka prerë shpresat. Ditën e sotme Dojna ka postuar disa foto me Nolan, i cili shfaqet duke i rënë baterisë e duket se do të jetë një muzikant në të ardhmen dhe jo një mjek ashtu siç shpresonte moderatorja.

Eh mi mam, thashë se doli një mjek në familje…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Shumë prej personazheve VIP në Shqipëri kanë votuar para pak ditësh në zgjedhjet lokale 2023 e këtë na e kanë treguar me disa postime në rrjete sociale duke nxitur edhe ndjekësit e tyre që të votojnë dhe të japin votën e tyre të lirë. Ndër personazhet Vip që kanë votuar ditën e sotme ishte edhe Dojna Mema.