Celebrities Gossip Showbiz

Kylie Jenner shfaqet ‘topless’ dhe rrëmben vëmendjen me këtë look!

Kylie Jenner merrte pjesë në hapjen e ekspozitës së mbushur me yje Mugler Couturissime në Nju Jork të martën mbrëma. Manjatja e grimit, 25 vjeçe, shfaqi format e saj me një trup të zi të tejdukshëm teksa vizitonte ekspozitën e modës.

Kylie, e cila lindi fëmijën e saj të dytë me të dashurin Travis Scott në shkurt, dukej jashtëzakonisht në formë pasi veshja e guximshme nuk i la shumë imagjinatës. Trupi, një origjinal i Thierry Mugler, kishte një dizajn të ngjashëm me hardhinë, si dhe një dekolte elegante dhe mëngë të gjata.

Kylie dukej se ishte tërësisht topless nën veshjen e saj të dukshme. Për të mbrojtur modestinë e saj, nëna e dy fëmijëve u vesh me një mantel vintage Mugler rreth vitit 1997. Kjo i lejoi Kylie-t të tregonte këmbët e saj, por e mbajti të fshehur pjesën tjetër të fizikut të saj. Pelerina ishte bërë nga një pëlhurë e bardhë e mëndafshtë.

Kylie me flokë të mëndafshtë ishte stiluar në ‘rrotat e fitores’ të epokës së viteve 1940, me gjysmën e tyre që i vinte poshtë gjoksit me kaçurrela voluminoze. Ajo shëtiti në vend me një palë taka lëkure të zeza.

Kylie shfrytëzoi rastin për të pozuar pranë disa prej pjesëve të saj të preferuara Mugler, duke përfshirë fustanin vintage Mugler të viteve ’90 që ajo veshi në CFDA Fashion Awards 2022 në fillim të këtij muaji.