Celebrities Gossip Showbiz

Si Mbretëreshë! Kylie Jenner shkëlqen me këtë aksesor në kokë…

Kylie Jenner bëri një paraqitje spektakolare teksa mbërriti në hapjen e ekspozitës Mugler Couturissime në Nju Jork më herët në mbrëmjen e së martës. 25-vjeçarja shkëlqeu në tapetin e kuq të mbushur me yje me një fustan të zi pa rripa Mugler që ngjitej në trupit e saj të hollë.

Megjithatë, fustani i Kylie nuk ishte ai që vodhi vëmendjen e shfaqjes pasi ajo shtoi një kurorë diamanti sipër kokës së saj që shkëlqente nën dritat e ndritshme dhe blicet e kamerës.

Ekspozita, e cila nis zyrtarisht në fund të kësaj jave, të premten, më 18 nëntor, i bën homazh dekadave të pjesëve të hollësishme dhe të guximshme nga mendja krijuese e stilistit francez, Thierry Mugler.

Fustani i modës së lartë të Kylie përmbante gjithashtu një bust me vesh mace dhe një fund të stilit sirene që ngjitej fort pas këmbëve të saj. Kylie, e cila mirëpriti fëmijën e saj të dytë me Travis Scott në shkurt, kishte një fytyrë me grim glam, duke përfshirë buzën e saj nude. Fytyra e saj në ishte e skalitur me një bronz dhe një pluhur bujar me një skuqje të gjallë pjeshke në mollëzat e faqeve të saj.