Celebrities Gossip Showbiz

Ledjona bën gati valixhet, dëshiron të largohet nga shtëpia, Erjola përlotet!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ledjona këtë javë është në nominim ama duket se dëshiron të largohet. Duke bërë gati valixhet së bashku me Erjolën shprehet se dëshiron të largohet, pasi e ka amrrë malli për vajzën. Kjo gjë e ka prekur Erjolën, e cila nuk dëshiron që Ledjona të largohet, pasi për të është pretendente për të fituar dhe kjo gjë e ka përlotur.

Ledjona: Më ka marrë malli për vajzën çfarë të bëjë më këtu?

Erjola: Po rri se je pretendente për të fituar 

Ledjona: Mos qaj kemi jetë jashtë, është shumë e ngarkuar sdua të rri më 

Erjola: Ti je një shembull 

Mëngjesin e sotëm teksa u është bashkuar Julias, Françeskës dhe Julit në oborr, Roza u ka treguar ëndrrën e saj. Banorja u tregon se ka parë në ëndërr Erjolën duke kryer marrëdhënie seksuale.