Celebrities Gossip Showbiz

Luiz Ejllit i mbyllin sërish “Instagram”-in, kallëzon rastin në polici!

Moderatorja Kiara Tito gjatë “Dancing With The Stars Fan Club”, ka falenderuar në emër të saj dhe të Luizit të gjithë njerëzit që e kanë uruar për pritjen e ëmbël. Ajo shprehet se është tepër e emocionuar dhe e lumtur që e kanë ndarë këtë moment bashkë me publikun, përmes muzikës. Kiara tregon se kjo është një dhuratë për të gjithë ata që besojnë në dashurinë e saj dhe të Luizit.

Këngëtarit të dashur për publikun, Luiz Ejllit, i kanë mbyllur sërish profilin e tij në rrjetin social, “Instagram”e pas kallëzimit të tij sektorin e krimit kibernetik. Por mesa duket “Instagram”-i tij ka sërish probleme dhe ai ka vendosur që të marrë hapa ligjorë.  Së fundmi ka postuar edhe një video nga komisariati.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Së fundmi Kiara ka postuar disa foto nga episodi i fundit i “Dancing With the Stars Fan Club”, të cilat kanë marrë shumë vëmendjen këtë fundjavë. Përveç barkut të rrumubllakosur dhe veshjes së saj, vëmendje të madhe mori mënyra se si kishte pozuar Kiara teksa dorën e djathtë e mban te të pasmet e nuk mbeti pa u komentuar nga Luizi, të cilit duket se nuk i ka pëlqyer.