Celebrities Gossip Showbiz

“Kjo dora e djathtë…”, pozicioni i Kiara Titos në fotot e fundit nuk i ka pëlqyer aq shumë Luiz Ejllit!

Moderatorja Kiara Tito gjatë “Dancing With The Stars Fan Club”, ka falenderuar në emër të saj dhe të Luizit të gjithë njerëzit që e kanë uruar për pritjen e ëmbël. Ajo shprehet se është tepër e emocionuar dhe e lumtur që e kanë ndarë këtë moment bashkë me publikun, përmes muzikës. Kiara tregon se kjo është një dhuratë për të gjithë ata që besojnë në dashurinë e saj dhe të Luizit.

Së fundmi Kiara ka postuar disa foto nga episodi i djeshëm i “Dancing With the Stars Fan Club”, të cilat kanë marrë shumë vëmendjen k♪7të fundjavë. Përveç barkut të rrumubllakosur dhe veshjes së saj, vëmendje të madhe mori mënyra se si kishte pozuar Kiara teksa dorën e djathtë e mban te të pasmet e nuk mbeti pa u komentuar nga Luizi, të cilit duket se nuk i ka pëlqyer.

Kjo dora e djathtë nuk më pëlqen shumë

Kiara zbuloi se kishte bërë një ndryshim në pamjen e saj, pasi  postoi një foto në “Instastory”, ku duket që i ka prerë dhe errësuar flokët. E menjëherë pas këtij ndryshimi, Kiara duket se ka marrë shumë mesazhe ku e kritikojnë për këtë veprim pasi sipas tyre, nuk duhet t’i presësh flokët gjatë shtatzënisë, të cilave u është përgjigjur.