Celebrities Gossip Showbiz

“Më nxorrën jashtë shtëpisë së tij…”/Blac Chyna zbulon si e mësoi se Tyga e tradhtoi me Kylie!

Blac Chyna zbuloi se ishte dëbuar nga shtëpia e ish-të fejuarit të saj Tyga pasi mësoi për lidhjen e tij të me Kylie Jenner. Ish-modelja, e cila ishte në lidhje me reperin “Rack City” nga viti 2011 deri në 2014 reflektoi për ndarjen e tyre gjatë një episodi të podcast-it “The Viall Files” me prezantuesin Nick Viall.

“Ai filloi të fliste me Kylie-n e cila ishte 16 vjeç në atë kohë”, tha Chyna, emri i vërtetë i së cilës është Angela White. “Po, isha e fejuar me të, kështu që kjo i dha fund.”

Nëna e dy fëmijëve shpjegoi se mësoi për lidhjen e përfolur të Tyga me Kylie në të njëjtën mënyrë si të gjithë të tjerët, nga interneti. Por vetëm kur miqtë e reperit filluan t’i paketonin gjërat e saj, Chyna e mori më seriozisht situatën.

Ishte në fakt kur miqtë e Tyga më nxorrën jashtë shtëpisë së tij.

Chyna, e cila ndan djalin 11-vjeçar King Cairo me Tyga, theksoi se situata u bë më komplekse për shkak të miqësisë së saj me Kim Kardashian në atë kohë.

Unë dhe Kim, ne ishim vërtet shumë shoqe. Dhe më pas motra e saj e vogël filloi të fliste me Tyga-n, e cila ishte e mitur dhe më pas të gjithë erdhën drejt meje dhe filluan të më sulmonin. Ishte sikur askush nuk e pa tradhtinë që po ndodhte pas shpinës sime.