Celebrities Gossip Showbiz

Meghan Markle është treguar jo miqësore me Rebel Wilson?! Flet aktorja!

Së fundmi aktorja Rebel Wilson mori pjesë në “Watch What Happens Live” të Andy Cohen dhe ndër të tjera u pyet për takimin me Meghan Markle dhe Princin Harry. Aktorja tregoi se:

Meghan nuk ishte aq e lezetshme. Ajo nuk ishte aq e ngrohtë nga natyra.

Rebel përmendi gjithashtu se mamaja e saj ishte tepër e emocionuar dhe i kishte bërë pyetje “pak të vrazhda”, si: “Ku janë fëmijët tuaj?, ndërkohë që Wilson i kishte kërkuar të mos e pyeste. Wilson foli gjithashtu se si Princi Harry “nuk mund të ishte më i mirë se aq”. Ata u takuan përmes një miku të përbashkët dhe gjatë bisedës Wilson tha se Meghan mund të ishte befasuar nga pyetjet e nënës së saj ndaj pyeti ‘Cilët janë këta të bezdisshëm nga Australia?’

Ndërkohë, në rrjetet sociale u debatua nëse biseda e tyre ishte apo jo e vrazhdë. “Duke folur për Meghan Markle negativisht sepse ajo nuk u përgjigjet pyetjeve të vrazhda? Rebel Wilson duhet të ketë më shumë materiale se kjo. E mërzitshme”, shkroi në Twitter një kritik i pretendimeve të Wilson.

Rikujtojmë, se Rebel Wilson dhe partnerja e tij Ramona Agruma janë martuar së fundmi. Wilson dhe Agruma zyrtarizuan lidhjen e tyre në qershor 2022. Dyshja mirëpriti një vajzë, Royce Lillian, nëpërmjet një gruaje surrogate në nëntor 2022.