Celebrities Gossip Showbiz

Merrni shembull klasi nga Kim Kardashian! Bukuroshja mposht vështirësitë me veshjen e saj…

Kim Kardashian është e njohur për përpjekjet ekstreme kur bëhet fjalë për të tërhequr modën më të fundit nga stilistët më të mirë edhe nëse kjo do të thotë të mos jesh në gjendje të ngjitësh shkallët.

Ylli i “Kardashians” ndau një video gazmore për fansat e saj të hënën, e cila zbuloi se si ajo u detyrua të hidhej nga shkallët sepse fustani i saj me korse ishte thjesht shumë i ngushtë për të manovruar.

Ylli, 41 vjeç, ishte veshur me një fustan mahnitës të argjendtë Dolce and Gabbana me një korse të lidhur dhe lidhëse anash për festën e D&G. Kim veshi një numër të ngjashëm të lezetshëm kur debutoi bashkëpunimin e saj me stilistin në Javën e Modës në Milano.

Pjesëtarja e kastit të Kardashians stiloi flokët e saj bjonde platin në një stil të ri të viteve ’50. Fustani ishte aq i përqafuar dhe aq i ngushtë, saqë ajo vendosi të kapej diku dhe të ngjiste shkallët. Asnjëherë nuk u përpoq të ngrinte fustanin në mënyrë që të mund të ecte me më shumë lehtësi.

Themeluesja e “Skims”, e cila humbi 16 kilogramë në tre javë për t’u përshtatur me një fustan të veshur dikur nga Marilyn Monroe në Met Gala në maj, ka treguar trupin e saj në një version më të hollë, në vend që t’i përmbahet taktikës së saj të mëparshme për të përqafuar format e saj të lakuara.