Celebrities Magazine Showbiz

Mes dramave që po i rrethojnë, Princ Harry dhe Meghan Markle shihen teksa shijojnë ndeshjen e Lakers!

Princi Harry dhe Meghan Markle u panë në ndeshjen e play-off Lakers-Grizzlies të hënën mbrëma në një paraqitje të rrallë publike. Duka dhe Dukesha e Sussex-it u kapën duke buzëqeshur dhe duke qeshur në jumbotron në Crypto.com Arena të Los Anxhelosit ndërsa fansat brohoritnin, sipas fotove dhe videove të postuara në Twitter. Pamjet e paraqitjes tregojnë se çifti mbretëror kthehet dhe shikon njëri-tjetrin ndërsa Markle qesh.

Harry duket se ka të ngjarë të hyjë për një puthje, por ‘ndalohet’ nga gruaja e tij plot shkëlqim, e cila i vendos një dorë rreth krahut të sipërm. Më pas ai kthehet dhe grimas para kamerës në mënyrë shaka, tregon klipi i shkurtër.

Çifti ka jetuar në Kaliforni që nga marsi i vitit 2020 dhe u ul në një nga suitat e stadiumit për të brohoritur për Lakers ndërsa skuadra luftoi me Memphis Grizzlies në ndeshjen 4 të serisë së playoff-it të raundit të parë. Dyshja i gëzoi fansat e basketbollit me daljen e tyre të rrallë publike një ditë pasi Markle bëri një paraqitje surprizë në një video-mesazh duke prezantuar TED Talk të mikut të saj fotografi Misan Harriman. Javën e ardhshme, Harry pritet të marrë pjesë vetëm në ceremoninë e kurorëzimit të babait të tij, pasi Markle planifikon të qëndrojë në Kaliforni me fëmijët e tyre për të festuar ditëlindjen e katërt të djalit Archie në të njëjtën ditë.

Mes largimit të vazhdueshëm të familjes, duka do të ulet 10 rreshta pas pjesës tjetër të familjes mbretërore dhe do të bëjë një dalje të shpejtë pas kurorëzimit të mbretit Charles më 6 maj, sipas një bashkëpunëtor mbretëror. Disa të famshëm të tjerë u panë të ulur në oborr në ndeshjen e së hënës mbrëma. Sipas fotove, Kris Jenner, Kim Kardashian, Adam Sandler, Dyan Cannon, Timothy Olyphant, si dhe shumë të tjerë.