Celebrities Gossip Music Showbiz

Mes lotësh Lady Gaga ndërpret koncertin, shkak stuhia e fortë!

Ylli i muzikës pop, Lady Gaga së fundmi është detyruar të ndërpresë koncertin i cili ishte edhe i fundit i turneut të saj në Florida pas një stuhie të fortë. Këngëtarja po përfundonte koncertin kur moti i keq përfshiu vendin. Ylli i muzikës me sytë me lot iu kërkoi falje fansave duke thënë:

Vërtet u përpoqëm ta përfundonim shfaqjen sonte në Miami.

Edhe pse ajo kishte shpresuar se stuhia do të kalonte, koncerti përfundimisht duhej të anulohej. Sidoqoftë, këngëtarja me famë botërore theksoi se donte t’i jepte përparësi sigurisë së publikut dhe ekuipazhit të saj kur rrufeja filloi të godiste pranë stadiumit Hard Rock.

Ajo që dua vërtet është të jem gjithashtu e përgjegjshme. Nuk e di se çfarë do të bëja nëse diçka do t’i ndodhte dikujt në audiencë, ose ndonjë anëtari të ekipit tim, grupit tim, kërcimtarëve të mi. Pra, më vjen keq që nuk arritëm të bënim performancën epike të ‘Rain On Me’ në shi.

Rikujtojmë, se filmi ‘Joker’ po kthehet dhe këtë herë ai po sjell me vete Lady Gaga-n e cila pritet të luajë rolin e Harley Quinn përballë Joaquin Phoenix. Regjisori Todd Phillips së fundmi konfirmoi në rrjetet sociale se kishte gati një skenar të punës për prodhimin e ‘Joker 2’. Vazhdimi i filmit që debutoi në vitin 2019 raportohet të jetë një muzikal. Titulli i projektit të ri nga Joker do të jetë “Folie à deux”.

Titulli i referohet një termi mjekësor për një çrregullim mendor identik ose të ngjashëm që prek dy ose më shumë individë, zakonisht anëtarë të së njëjtës familje. Sipas burimeve, roli i Gaga-s po mbahet i fshehtë, por supozohet të jetë Harley Quinn, e dashura e Joker-it, e cila aktualisht luhet nga Margot Robbie.