Showbiz

Mes Silvit dhe Ledjonës, ja kush e la shtëpinë e “Big Brother Vip!“

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Në televotimin kokë më kokë mes Silvit dhe Ledjonës, publiku vendosi që Silvi ta ndërpriste këtu rrugëtimin e tij në Big Brother Vip 3. As bileta e Lori Caffe që Silvi ia mori Meritonit primen e kaluar, nuk mundi ta mbajë brenda shtëpisë pasi ishte vetëm një biletë vajtjeje pa pasur mundësinë e rikthimit!