Celebrities Gossip Showbiz

Moderatorja Jonida Vokshi zbulon se do të bëhet nënë për herë të dytë!

Së fundmi moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka surprizuar ndjekësit me lajmin se do të bëhet nënë për herë të dytë. Gjatë një deklarate të fundit për mediat, bukuroshja tha:

Jam shumë e lumtur që po e ndaj këtë lajm me ju. Këtë rrugëtim kaq të mbushur me emocione, e kam nisur vetë e dyta.

Gjithashtu Jonida publikoi edhe në rrjetin e saj social Instagram disa foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe e emocionuar shkruan:

Lumturi!

Rikujtojmë, se moderatorja dhe aktori Besnik Rrapi kanë edhe një vajzë të quajtur, Emi. Ndërkohë Jonida nuk e ka zbuluar gjininë e foshnjës së dytë.