Celebrities Gossip Showbiz

Muaj më të ëmbël si ky i Kourtney dhe Travis nuk kishim parë!

Së fundmi ata u martuan në një gjykatë në Santa Barbara dhe festuan me familjen dhe miqtë e tyre në një ceremoni në Portofino gjatë fundjavës. Kourtney Kardashian dhe Travis Barker bënë një shfaqje të mahnitshme ndërsa dolën për një ditë tjetër të muajit të tyre të mjaltit në Milano të enjten.

Ylli i realitetit televiziv dhe bateristi i Blink-182, u shfaqën ndërsa ecnin dorë për dore ndërsa po shijonin një ditë tjetër plot diell në qytetin italian. Kourtney shfaqi pamjen e saj të pabesueshme me pantallona gri dhe një bluzë të bardhë. Ajo i mbrojti sytë nga rrezet e diellit me një palë syze dielli ndërsa ecte nëpër qytet duke u kapur për dore me burrin e saj.

Travis u shfaq me një palë xhinse blu dhe një bluzë të bardhë, të cilat i bashkoi me një xhaketë lëkure të zezë me shkrime nëpër të. Ai mbante një gjerdan me zinxhir argjendi rreth qafës dhe kishte veshur një palë syze dielli. Dyshes iu bashkuan vajzat e Travis, Alabama dhe Atiana De La Hoya për një vizitë në Piazza Duomo të mërkurën.

Travis ndan vajzën e tij Alabama, me ish-gruan e tij Shanna Moakler ndërsa Atiana, është nga lidhja e Shanna me Oscar De La Hoya. Fëmijët e Kourtney, Mason, Penelope dhe Reign, të cilët ajo ndan me Scott Disick, nuk dukej të ishin të pranishëm pasi u bashkuan me familjen për martesën në Portofino.