Celebrities Gossip Showbiz

“Mund të ma thithësh?”, Meri zbulon çfarë ka ndodhur më parë me Erjolën në ashensor!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

E ftuar së fundmi tek “Mos i bjer me top” me Ronaldo Sharkën në “E Diell”, ka qenë ish-banorja e “BBV3”, Meri Shehu, e cila u eleminua javën e kaluar. Gjatë intervistës Meri tregoi një histori me Erjola Docin, të cilën e kishte përmendur edhe brenda shtëpisë, ndërsa sot e sqaroi se çfarë kishte ndodhur.

Kur ishim në ‘Trotuar’, Erjola më etiketoi ‘unë jam një binjak që ty të thith helmin’, unë iu ktheva me timen po tjetër çfarë thith. Nuk e dija që një ditë do ishte komshie në pallatin tim. U takuam rastësisht në ashensor, jetojmë në një pallat. I thash ja ku jemi në ashensor, mund të ma thithësh. Struket në një cep dhe tha ‘turp të kesh’. Erjola nuk u tregua e vrazhdë, por inatin e kishte. Në BB nuk ishte një nga njerëzit që më mbështesnin mua, pale për çfarë ka hyrë Erjola…

Endrik Beba u eleminua nga shtëpia e “BBV3”. Në një nominim mes Endrikut, Eglës dhe Françeskës, ishte Egla ajo që shpëtoi e para. Kujtojmë, se ai iu bashkua shtëpisë së Big Brother disa javë pas premierës së 13 janarit. Si pasojë e kësaj, Endriku nuk ka një biletë kthimi.