Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Film & TV

Na magjepsën me kiminë e tyre, por ja si duken sot çiftet e famshme të këtyre filmave!

Lloji i duhur i romancës dhe marrëdhënies në filma mund të ketë vërtet aftësinë për të na bërë të qeshim, të qajmë, madje edhe të besojmë në dashuri me shikim të parë. Këto çifte të filmave janë shembuj të shkëlqyeshëm të kësaj.

4.20 miliardë njerëz po përdorin mediat sociale në ditët e sotme, sipas studiuesve. Rreth 7.86 milion njerëz po përdorin aplikacione të ndryshme për takime në internet, duke shpresuar të gjejnë dashurinë e tyre. Por a e kanë gjetur të famshmit në të vërtetë dashurinë e vërtetë në internet?

Ndërkaq, a jeni kurioz të dini si duken çiftet e famshme të Hollywwod-it?!

Brendan Fraser/Rachel Weisz (Rick O’Connell dhe Evelyn Carnahan, The Mummy)

 Ryan Gosling/Rachel McAdams (Noah dhe Allie, The Notebook)

John Travolta/Olivia Newton-John (Danny dhe Sandy, Grease)

Taye Diggs/Angela Bassett (Winston Shakespeare dhe Stella Payne, How Stella Got Her Groove Back)

Richard Gere/Julia Roberts (Edward Lewis dhe Vivian Ward, Pretty Woman)

 Sean Patrick Thomas/Julia Stiles (Derek dhe Sara, Save the Last Dance)

Leonardo DiCaprio/Claire Danes (Romeo dhe Juliet, Romeo + Juliet)