Celebrities Gossip Showbiz

Nicola Peltz: “Më pëlqen ta shoh Brooklyn të mësojë nga babai im…!

Gruaja e Brooklyn Beckham tha se ai ndihej nën presion për të kënaqur njerëzit me zgjedhjet e tij të karrierës, duke vënë në shënjestër vjehrrit e saj të famshëm Victoria dhe David. Nicola Peltz supozoi se prindërit e burrit të saj, David dhe Victoria, mund të kenë qenë pjesë e arsyes që Brooklyn ndoqi fotografinë për kaq shumë kohë përpara se të fillonte një karrierë gatimi.

Duke folur për Revistën Tatler, Nicola tha se Brooklyn kishte shumë presion për t’i kënaqur njerëzit me karrierën e tij dhe nuk e pëlqente atë. Pa përmendur emrat e Beckham, ajo më pas tregoi se si Brooklyn e gjeti veten duke iu drejtuar babait të saj, biznesmenit miliarder Nelson Peltz, për këshilla. Nicola tha:

Brooklyn po hyn në gjëra shumë emocionuese me shfaqjet e tij dhe gjithashtu gjërat e biznesit dhe është vërtet e ëmbël. Unë e shikoj atë duke telefonuar babin tim dhe duke thënë: “Çfarë mendon për këtë?” Më pëlqen ta shoh atë të mësojë nga babai im.

Por ndërkohë, familja Beckham duket se është si zakonisht dhe Victoria u pa duke lënë restorantin Matsuhisa në Beverly Hills me Brooklyn dhe Nicola muajin e kaluar. Dyshja u martuan në një dasmë prej 3 milionë paundësh në prill dhe kanë kaluar pjesën më të madhe të kohës në SHBA me Nicola që duket se përjashton një rikthim në Mbretërinë e Bashkuar.