Celebrities Gossip Showbiz

“Një pseudo-këngëtare që ka vite që tenton…”, Zhaklin Lekatari i kthehet keq Nita Latifit!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Zhaklin Lekatari së fundi ka habitur ndjekësit teksa gjatë një vizite të saj në beograd ka postuar një foto të flamurit të Serbisë dhe ka shkruar se ndihet e sigurt aty ku nuk ka shqiptarë. Ish-banorja Nita Latifi e ka ripostuar këtë dhe ka shkruar:

Hipokrizi e gjallë!! Marre!

Kësaj Zhaklina i është përgjigjur me një video teksa shprehet për Nitën duke e quajtur ‘pseudo-këngëtare’ dhe se po mundohet të marrë famë duke nxitur urrejtje ndaj të tjerëve.

Zgjohem sot në mëngjes dhe shoh që një pseudo-këngëtare që ka vite që tenton të bëhet e famshme por nuk ia del dot, pasi i iku vëmendja e Big Brother, tenton të vazhdojë të qëndrojë në pellgun e vëmendjes duke nxitur urrejtje…”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)

Së fundmi është zhvilluar Post “BBV2”, ku të gjithë banorët janë përballur me njëri-tjetrin për të gjitha keqkuptimet apo debatet që kanë pasur brenda shtëpisë. Një ndër to ishte dhe diskutimi i Zhaklinës me Kiarën.