Celebrities Gossip Showbiz

Nuk e fshehin dot ribashkimin e tyre, Irina Shayk dhe Bradley Cooper në një shëtitje romantike së bashku!

Bradley Cooper dhe Irina Shayk u duk se konfirmuan se romanca e tyre ishte rikthyer teksa u panë gjatë një shëtitje romantike në Nju Jork të hënën. Aktori, 47, dhe supermodelja, 36, të cilët fillimisht ishin në lidhje mes viteve 2015-2019 dhe kanë një vajzë, nuk mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit ndërsa ecnin krah për krah, me Irina duke i dhënë Bradley-t një përkëdhelje në të pasme.

Bradley u shfaq me një bluzë të zezë, pantallona blu dhe një xhaketë sportive ndërsa përqafoi ngrohtësisht Irinën, pas muajsh spekulimesh se ata kishin rindezur romancën e tyre. Irina veshi një bluzë të bardhë, xhinse dhe një pardesy të zezë dhe syze teksa bisedonte me Bradley-n gjatë një shëtitjeje me qen.

Kohët e fundit, dyshja i shpërtheu thashethemet e pajtimit kur ata dolën për Halloween me vajzën Lea, pesë vjeçe, me Bradley të veshur si arush. Modelja ka postuar të premten një foto ku shihet duke u ulur në prehrin e aktorit teksa ai kishte veshur kostumin e ariut për këtë festë. Dyshja ndezën fillimisht thashethemet për romancë pasi Irina ndau fotot e pushimeve në Bahamas së bashku gjatë verës.

U raportua në gusht se aktori dhe vajza e kopertinës së Vogue po mendojnë perspektivën për të pasur më shumë fëmijë. Edhe pse ata u ndanë në vitin 2019, ata kanë mbetur prindër shumë miqësorë që atëherë, me një burim të brendshëm që thotë për Page Six:

Ishte një arratisje e vërtetë familjare dhe ata po mendojnë të kthehen së bashku.