Celebrities Gossip Showbiz

Nuk ka më dyshime! Irina Shayk dhe Bradley Cooper shihen më të afërt se kurrë…

Irina Shayk dhe Bradley Cooper vazhduan të nxisin thashethemet e pajtimit teksa dolën me vajzën e tyre Lea përpara Halloween në Nju Jork të enjten. Aktori, 47 vjeç, dhe supermodelja, 36, dukeshin të relaksuar teksa ecnin me Lea, pesë vjeç, e cila ishte veshur si një djall për sezonin drithërues.

Irina dukej elegante me një pallto të shtuar mbi një fustan të zi, i cili shfaqte një dekolte me zinxhir. Modelja kompletoi look-un me syze të zeza, çizme lëkure dhe një çantë të përshtatshme. Bradley kishte veshur një këmishë ngjyrë gri dhe pantallona krem. Lea veshi një fustan të kuq me temina dhe brirë djalli ndërsa hyri në frymën e Halloween me prindërit e saj.

Dyshja, të cilët ishin në lidhje midis 2015 dhe 2019, kanë ndezur thashetheme për rindezje të romancës së tyre për muaj të tërë që kur ajo ndau fotot e pushimeve në Bahamas së bashku gjatë verës. U raportua në gusht se aktori i Nightmare Alley, 47 vjeç, dhe vajza e kopertinës së Vogue po mendojnë për mundësinë e të pasurit më shumë fëmijë.

Edhe pse ata u ndanë në vitin 2019, ata kanë mbetur shumë miqësorë që atëherë, me një burim të brendshëm që thotë për Page Six:

Ishte një arratisje e vërtetë familjare dhe ata po mendojnë të kthehen së bashku.

Burimi pohoi se Irina do të donte që vajza e saj të kishte një vëlla ose motër dhe se Bradley është i përshtatshëm për këtë ide.