Celebrities Gossip Showbiz

Nuk është ashtu siç e mendonim, Xhensila dhe Besi na zbulojnë sekretin e ‘selfie-ve’ të famshme me majmunët!

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj numërojnë miliona klikime vetëm pak ditë pas publikimit. Pas një pauze prej pak muajsh artistja u rikthye me shumë projekte të reja muzikore. Por, përpos karrierës bukuroshja është mjaft aktive me postime nga jeta e saj private duke ndarë shpesh postime mjaft të ëmbla me ndjekësit e saj.

Familja Kallaku shpesh udhëton nëpër botë dhe ndan me ne momente nga pushimet e tyre. E së fundmi Xhensila e më pas edhe Besi na kanë treguar me anë të disa postimeve në Instagram se kanë nisur pushimet në Bali. Çifti po na tregon me anë të postimeve aktivitetet e tyre gjatë këtyre pushimeve e vetëm pak më parë kanë zbuluar edhe një sekret që askush nuk e dinte. Të gjithë i kanë parë ‘selfiet’ e famshme të personazheve VIP me majmunët, ku në foto duket sikur ai që e shkrep foton është majmuni. Por mesa duket nuk qenka kështu siç duket apo kemi menduar. Me anë të një video teksa kanë shkrepur fotot, duket një person tjetër përball tyre, i cili fotografon dhe i jep ushqim majmunit në mënyrë që të zgjasi dorën dhe të duket si një ‘selfie’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të dashur të showbiz-it. Ata janë me njëri-tjetrin  prej 13 vitesh duke jetuar kështu një histori shumë të bukur dashurie, por së fundmi u përfol gjatë nëpër media se mes dyshes gjërat kanë marrë fund. Fillimisht gjithçka nisi si thashethem, por burime pranë tyre treguan se prej disa muajsh ata janë në një krizë. Madje u tha se Xhensila është largur nga shtëpia së bashku me vajzën dhe se ata nuk jetojnë më nën të njëjtën çati. Megjithatë, tani ata kanë reaguar të dy pas këtyre lajmeve të përhapura shumë në media. Ata zgjodhën që të hidhnin poshtë zërat për ndarjen e tyre në mënyrën më të bukur dhe romantike të mundshme. Ka qenë Xhensila ajo që ka postuar e para në Instagram një video nga koncerti i saj i mbrëmshëm. Ajo është shoqëruar nga Besi dhe madje në një moment i ka bërë dhe një dedikim romantik në skenë dhe më pas kanë shkëmbyer dhe një puthje.