Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Pamela Anderson nuk dorëzohet, vazhdon t’i shkruajë mesazhe dashurie ish-partnerit të saj Tommy Lee!

Pamela Anderson ka ende ndjenja shumë të forta për Tommy Lee, madje ajo shkoi aq larg sa e quajti atë “një dashuri e vërtetë e saj”. Sipas TMZ, Anderson dyshohet se i dërgoi mesazhe ish-bashkëshortit të saj për të vendosur rekordin dhe për t’i shprehur atij ndjenjat e saj aktuale përpara se të shfaqej premierë dokumentari i saj në Netflix “Pamela, a love story”.

https://twitter.com/JordanZeh/status/1623672743467302913?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1623672743467302913%7Ctwgr%5E80dbec4c3ebfe4b0f615b458e00fd0c10b3f60aa%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.marca.com%2Fen%2Flifestyle%2Fcelebrities%2F2023%2F02%2F10%2F63e59c68e2704e90b98b4615.html

Anderson i dërgoi mesazh Lee duke pretenduar se ndarja e tyre ishte shkaktuar nga paparacët dhe se edukimi i djemve të tyre në familjen e tyre ishte “shumë i lezetshëm”. Sipas raportimeve, bateristi i Mötley Crüe nuk u është përgjigjur teksteve. Gjithashtu sipas TMZ, nga burime të brendshëm u dhanë atyre dy rrëfime të dallueshme të motivimit që “fshihej” pas teksteve. Sipas Anderson, ajo nuk ka asnjë qëllim për të ndërhyrë në bashkimin e Lee dhe Brittany Furlan dhe dëshiron vetëm të shprehë mirënjohjen e saj për marrëdhënien e tyre të kaluar, jo që ata të ribashkohen.

Lee dhe Furlan, sipas një personi të afërt me të, mendojnë se Anderson po përpiqet të rikthehet me ta, pavarësisht se ajo e portretizon veten si një person respektues për martesën e tij aktuale, pretendon burimi. Meqenëse Lee i propozoi Furlanit, Anderson duket se i ka dërguar shpesh mesazhe me tekste flirtuese që tregonin se ajo ende e do atë, beson se ata do të përfundojnë së bashku dhe i kërkon falje për mospërfilljet e mëparshme. Megjithatë, Lee nuk është përgjigjur.

@thekylemarisa

Replying to @leedavies8376 #greenscreen let Tommy and Brittany live happily married ever after #blinditems #pamelaanderson #pamandtommy #tommylee #brittanyfurlan #baywatch #pamandtommyonhulu #gossip #tea #gossipgirlhere #blinditems

♬ Sad piano ballad (moist / BGM)(936730) – TrickSTAR MUSIC

Sipas botimit, Anderson i dërgoi Lee një mesazh pak përpara se dokumentari i saj të shfaqej premierë në Netflix në janar, në të cilin ajo shprehu dhimbjen e saj për divorcin e tyre dhe i kërkoi falje që e lëndoi atë. Sipas burimeve të Lee, ai dëshiron që Anderson të vazhdojë dhe të gjejë dashuri me dikë tjetër.