Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Showbiz

Pas dënimit me arrest shtëpie, Fjolla Morina merr propozimin për martesë

Pak javë më parë këngëtarja e njohur Fjolla Morina u kap në pikën kufitare të Morinës me armë pa leje në bagazhin e makinës së saj si dhe brenda në çantë.

Ajo shoqërohej nga biznesmeni Fisnik Syla me të cilin ajo është në një lidhje dhe nuk e ka fshehur këtë gjë. Pas kohë pas dënimit me arrest shtëpie, Fjolla Morina ka marrë një propozim romantik për martesë.

Partneri i saj i ka propozuar duke i futur unazën me diamant brenda një tufe të madhe trëndafilash të cilat ajo i ka postuar menjëherë në rrjetet sociale.

“I thashë ‘Po’ dashurisë” -shkroi ajo në diçiturën e fotove që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve.