Celebrities Magazine Showbiz

Pedro Pascal tregon disa skena sekrete nga seriali “Game of Thrones”, teksa përballon sfidën e ushqimeve pikante!

Pedro Pascal mund të përballojë nxehtësinë nga një krah i nxehtë, por dielli i verës në grupin e “Games of Thrones” ishte një histori tjetër. Përpara se aktori t’u shmangej zombive të kërpudhave në “The Last of Us”, Pascal luajti zemërthyerin Dornish Oberyn Martell në sezonin 4 të “Game Of Thrones”, një personazh të cilit i hiqen sytë në mënyrë famëkeqe nga Gregor “The Mountain” Clegane (Hafþór Júlíus Björnsson).

Sado barbare të ishte për t’u parë, ylli i “Mandalorian” e kujton atë si pjesën më të mirë të ditës në një episod të ri të emisionit “Hot Ones”. Pascal i tha prezantuesit të “Hot Ones” Sean Evans se përfundoi duke rënë “në gjumë të vdekur” kur filmonte momentin në buzë të sediljes. (“Game of Thrones” dhe “The Last of Us” janë shfaqje të HBO. CNN dhe HBO janë të dyja pjesë e së njëjtës kompani mëmë, Warner Bros. Discovery.)

Ishte shumë nxehtë kur po e xhironim atë skenë. Ai është mbi mua dhe ai më fut gishtat e mëdhenj në sytë e mi dhe ata janë futur në trupin e tij në parakrahët e tij deri tek gishtat e mëdhenj të tij duke pompuar këtë gjak të lezetshëm Björnsson ishte djali më i butë ndonjëherë.

Pascal tha se gjaku i rremë ishte aq ftohës, saqë kur u derdh në të gjithë fytyrën e tij ishte shumë katartike dhe unë hyra në gjumin më të thellë që kisha qenë. Një gjë e mirë që erdhi nga kjo skenë për Pascal është ndoshta gjetja e një ilaçi për gjumin.

Tani e kuptoj, sepse nuk jam një gjumë shumë i mirë, më duhet të mbulohem me copa mishi, mish xhelatinoz, të ftohtë në prekje dhe gjak të grumbulluar, dhe ndoshta më në fund do të marr një të mirë.