Celebrities Film & Tv Gossip Showbiz

Aktori i njohur i bën thirrje fansave të tij që të heqin dorë nga fiksimi që kanë për të sepse ai është plakur tani!

Të mërkurën u shfaq premiera e sezonit të tretë të një prej serialeve më të njohura të viteve të fundit: ‘The Mandalorian’, seriali Star Wars me Pedro Pascal. Është një sensacion masiv që ka arritur të bindë fansat e vjetër dhe të rinj, falë një rrëfimi të freskët plot emocione.

Është një histori e mundësuar nga performanca brilante e Pascal, i cili është bërë një nga meshkujt më të kërkuar në industrinë e filmit sot, aq sa aktori me origjinë kiliane është bërë një nga seks simbolet më të mëdha të Hollivudit të kohëve moderne.

Kjo është diçka që vetë Pascal nuk e kupton, siç u shpreh në një intervistë të fundit promovuese për të promovuar ‘The Mandalorian’. Në një event mediatik ai është shprehur me shaka se:

Por çfarë nuk shkon me njerëzit që pëlqejnë një plak si unë? Nuk e kuptoj, çfarë ka ndodhur kulturalisht, si mund të ndodhë e gjithë kjo? Lërini të fokusohen te Harry Styles, çfarë nuk shkon me ta!

Natyrisht, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë reaguar ndaj këtyre deklaratave, duke e bërë të qartë se çfarëdo që të thotë, është ende një njeri shumë i dëshirueshëm.

Edhe pse kërcimi i madh drejt famës së Pedro Pascal erdhi me ‘The Mandalorian’, e vërteta është se më parë ai ishte tashmë pjesë e një prej ekskluziviteteve kulturore më të rëndësishme në histori, si një figurë kyçe në ‘Game of Thrones’. Sot, ai luan së bashku me Bella Ramsey në përshtatjen televizive të videolojës ‘The Last of Us’, në të cilën ai ka fituar sërish audiencën.