Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion

Për ju që keni nostalgji, “nallanet” rikthehen në modë dhe janë më trend-i se kurrë!

Pra, dollapi juaj i pranverës është i mbushur me atlete, sandale dhe çizme deri te gjuri. Çfarë mungon? Një palë nallane! Do të bindeni se gardëroba juaj nuk është e plotë pa një palë të tilla. Sigurisht, sandale të ulëta, atlete dhe pupat gjithashtu mbeten me ne, por në pranverën dhe verën e vitit 2021 do të duhet t’i japim mirësëardhjen edhe një herë një modeli që kthehet nga vitet ’70, i shkëlqyer për të dhënë efektin elegant sportiv.

Këtë pranverë rrugët do të pushtohen nga të ashtuquajturat “nallane”.

Viti 2021 i rikthen sërish këto shapka druri, por të përshtatura sipas tendencave të kohës.

Kastor, të qëndisura, në ngjyra metalike apo pastel, kjo këpucë është lehtësisht e kombinueshme me pantallona, funde të gjata, të shkurtër dhe me fustane.

Trend-i i këtij viti janë këto nallane që ne ju sjellim më poshtë:

Louis Vuitton/Hermes/Chanel

RACHEL COMEY/430$

EVERLANE/98$

Hermes

Bottega Veneta

Bottega Veneta

Toga Pulla

Everlane

Hunter

Marni

Rachel Comey

Celine Les Bois Clog

Zara/129$

UGG Aubriana/94$

Nordstrom/142$

Simon Miller/575$

ShopBop/450$