Celebrities Gossip

Pete Davidson fshin të gjithë tatuazhet që kishin lidhje me Kim Kardashian 5 muaj pas ndarjes!

Gjatë fundjavës, Pete Davidson teksa po pushonte në Hawaii me të dashurën e tij të re për të cilën ende nuk është konfirmuar asgjë, Chase Sui Wonders, zbuloi se tatuazhet e tij për Kim Kardashian ishin zhdukur. Davidson u fotografua pa tatuazhin “My Girl Is A Lawyer” që kishte bërë gjatë kohës që ishte lidhur me Kim. Për nder të ndjekjes së Kardashian dhe një karriere ligjore, Davidson bëri tatuazhin gjatë romancës së tyre nëntëmujore.

Tatuazhi “Jasmine and Aladdin” që ai kishte për të shënuar rastin e puthjes së tyre të parë në një skeç të “SNL” është zhdukur gjithashtu. Fjala “Kim”, e cila kishte bërë tatuazh në gjoksin e tij, ishte ndoshta shfaqja më ekstreme e përkushtimit ndaj Kardashian, por tani ajo është zhdukur, përveç një mbresë të zbehtë që mund të shihet ende në qendër të tatuazhit të qenit të tij.

Pas një romance të shkurtër, Davidson dhe Kardashian u ndanë miqësisht në gusht. Pas divorcit të Kardashian nga ish-bashkëshorti Kanye West, të dy filluan të takoheshin dhe bënë bujë të madhe. Zgjedhja e çiftit për t’u ndarë u ndikua ndjeshëm nga hendeku i moshës midis Davidson, 27 vjeç dhe Kardashian, 41 vjeç.

Thashethemet për një lidhje romantike midis Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders janë ende mjaft të diskutueshme dhe në këtë pikë është vetëm një çështje kohe që ata ta bëjnë atë zyrtare. Edhe pse përfaqësuesit e Davidson kanë mohuar që të dy janë të lidhur me njëri-tjetrin, fotot në këtë fazë flasin vetë. Të dy së fundmi u panë në një takim në New York City përpara se të hipnin në të njëjtin SUV. Komediani dhe aktorja u fotografuan duke buzëqeshur ndërsa hanin dhe duke shijuar një video në telefonin e aktorit në fillim të këtij muaji në një restorant në Bruklin.

Pas ndarjes së tij nga Emily Ratajkowski, me të cilën u takua pasi ai dhe Kim Kardashian u ndanë, Davidson dhe Wonders u duk se filluan të dalin në takime së bashku, tani gjithçka që duhet të bëjnë është ta zyrtarizojnë.