Celebrities Gossip Showbiz

Romanca e tyre ka marrë fund! Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski janë thjesht miq…

Romanca e Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski ka marrë fund. “Raporti i tyre është zhvendosur në zonën e miqve dhe kjo është mirë me të dy”, tha një burim për Page Six. Çifti i famshëm fillimisht u lidh muajin e kaluar, pas ndarjes së Ratajkowski me bashkëshortin Sebastian Bear-McClard. Të dy u fotografuan në një ndeshje të New York Knicks në Madison Square Garden më 27 nëntor.

Të dy Davidson dhe Emily Ratajkowski janë parë me njerëz të tjerë në daljet e fundit. Ai u pa me aktoren Chase Sui Wonders, 26 vjeçe, në dalje të shumta, duke përfshirë një lojë Brooklyn Whole Foods dhe një lojë në New York Rangers.

Ratajkowski u pa me artistin Jack Greer javën e kaluar në një dalje dhe muajin e kaluar ishte parë në një takim me DJ Orazio Rispo. Ylli i King of Staten Island ka pasur një sërë romancash me Kim Kardashian, Ariana Grande, Kaia Gerber, Cazzie David, Kate Beckinsale dhe Ratajkowski.

Së fundmi, Davidson ka punuar në serialin komedi Peacock Bupkis së bashku me fituesin e Oscar-it Joe Pesci. Davidson dhe Kardashian u lidhën fillimisht në vjeshtën e vitit 2021 pasi u shfaqën së bashku në SNL, dhe më pas u panë në një xhiro në fermën Knott’s Berry në Buena Park, Kaliforni.