Celebrities Gossip Showbiz

Pjesë e ‘BBV 2’? Ja si përgjigjet Fjoralba Ponari!

Fjoralba Ponari, një nga prezantueset më të ëmbla dhe të pëlqyera u njoh fillimisht për publikun si këngëtare për zërin e saj të mrekullueshëm në “The Voice of Albania”. Më pas, bukuroshja nisi të bashkëprezantojë në “E Diell” ku në fakt u bë shumë e njohur për audiencën e gjerë. E tanimë prezanton programin më të ndjekur të humorit “Portokalli”.

Së fundmi moderatorja ka postuar një ‘Ask’ në ‘Instastory’, ku të gjithë ndjekësit mund ti drejtojnë pyetjet e tyre bukuroshes dhe ajo mund t’ju përgjigjet duke i postuar. Një prej pyetjeve të drejtuara për Fjoralbën ishte nëse do ta konsideronte pjesëmarrjen në ‘BBV’ 2 dhe kjo është një pyetje që i është drejtuar disa herë moderatores duke aluduar pjesëmarrja e saj në edicionin e 2 të këtij spektakli. Më në fund bukuroshja ka dhënë një përgjigje përfundimtare.

Jo! Shumë e angazhuar dhe aktive në të përditshmen time.

Së fundmi gazetari i njohur, Ervin Kurti e ka etiketuar moderatoren në një ‘Ask’ të tij të postuar në ‘Instastory’, ku ndjekësit e kanë pyetur Ervinin nëse Fjoralba është martuar dhe gazetari na shtoi dyshimet me përgjigjen e tij. Por, në po këtë ‘Ask’, bukuroshja na tregoi se nuk ka për momentin asnjë martesë në horizont.