Celebrities Gossip Showbiz

Pse Zendaya u bë bionde për shkak të Beyonce?!

Aktorja e njohur Zendaya gjithmonë ka eksperimentuar me pamjen dhe veshjen e saj. Pra nëse ka diçka që e simbolizon atë përveç suksesit të saj si aktore është mënyra e veshjes, unike gjithmonë. Ndryshimet e saj fizike dhe estetike që u bëjnë përshtypje ndjekësve të saj. Ndryshimi më i fundit ka lidhje me një transformim të ri para festës së ditëlindjes së Beyonce.

Dukej se transformimi i Zendaya arriti një nivel të ri midis të gjitha ndryshimeve të mëparshme estetike. Një profil në Twitter i quajtur Zendaya Updates, i cili jep informacionet më të fundit në lidhje me aktoren, i habiti të gjithë me fotot e Zendayas bionde që mbërriti në festën e Beyonce. Fansat e rrjeteve sociale patën një përgjigje pozitive për pamjen e re të Zendaya. Në më pak se 24 orë, publikimi pati më shumë se 17,000 ‘pëlqime’ dhe më shumë se 1,200 ‘retweet’, dhe ende po gjeneron shumë ndërveprime.

Shumë përdorues e pëlqyen ndryshimin rrënjësor të Zendaya dhe menduan se ajo dukej “e mrekullueshme”. Disa përdorues komentuan se look-u ishte pjesë e temës së festës së ditëlindjes dhe se aktorja do t’i rikthehej modelit të saj karakteristik në fund të festës. Transformimi i Zendaya ishte një tronditje për të gjithë. Por aktorja po e lë modelin e flokëve për një rol xhirues apo ndryshimi ishte vetëm për kënaqësi personale?