Celebrities Showbiz

Rihanna zbulon për herë të parë fytyrën e vogëlushit të saj në TikTok!

Rihanna ka ‘thyer’ rrjetin duke postuar foto dhe video të adhurueshme të vogëlushit të saj të porsalindur. Është hera e parë që këngëtarja nga Barbados publikon imazhe të fëmijës së saj pas lindjes në maj të këtij viti. “Hakuar” ishte mbishkrimi i videos në TikTok, e cila tashmë ka grumbulluar mbi një milion shikime në platformë në vetëm një orë. Videoja përfshin klipe që të ngrohin zemrën e djalit të saj duke folur gjuhën e lezetshme të foshnjës, me nënën Rihanna që qesh e kënaqur.

@rihanna

hacked

♬ original sound – Rihanna

Asap Rocky është baba i një fëmije, emri i të cilit nuk është bërë i ditur zyrtarisht. Dyshja u takuan disa vite më parë dhe ishin miq për një kohë të gjatë përpara se thashethemet për një lidhje të shpërthyen në vitin 2019 pasi dyshja u panë së bashku në shumë raste. Këngëtarja e njohur zbuloi se nuk po planifikonte saktësisht të kishte një fëmijë në Vouge në prill të këtij viti, por këto plane ndryshuan papritur pas një testi pozitiv të shtatzënisë.

Unë nuk do të thosha se po planifikonim të krijonim një familje. Por sigurisht që nuk po planifikonim kundër kësaj… Ne thjesht u argëtuam. Dhe pastaj ishte aty në test.

Së fundmi ylli i muzikës Rihanna ka folur për herë të parë për zgjedhjen e saj dhe të partnerit A$AP Rocky për ta mbajtur privat emrin e djalit, edhe pse kanë kaluar disa muaj që nga lindja e tij. Në një intervistë për ‘Washington Post’ sipërmarrësja e suksesshme u shpreh se:

Thjesht nuk kemi arritur ende atje, me të vërtetë. Ne thjesht kemi jetuar. Por unë mendoj se ka një liri të caktuar që vjen me daljen publike.