Celebrities Gossip Showbiz

Rina tregon imperfeksionet e saj dhe jep mesazhin e fuqishëm!

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere është e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy. Tanimë, ata prej disa vitesh bashkëjetojnë së bashku dhe janë një ndër çiftet më simpatik të showbiz-it. Rina po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.

Bukuroshja vazhdimisht poston momente nga përditshmëria e saj dhe së fundmi së bashku me make-up artisten e saj ka ndarë një video ku shfaqet nga momenti që është pa lyer e deri kur përfundon grimi i saj. E ky padyshim që është një veprim i guximshëm pasi jo shumë vajza të showbiz-it shfaqen jo të kuruara deri në detaje. Duket se ndjekësve të Rinës iu ka pëlqyer shumë ky veprim dhe këngëtarja ka reaguar lidhur me këtë.

Nuk kam menduar asnjëherë se të tregosh teksturën e lëkurës ishte një problem… E urrej faktin që fytyra ime është e irrituar shumicën e kohës, por çfarë të bëj? Thjesht gjeni një mënyrë për të dashur veten pavarësisht gjithçkaje!

Para pak ditësh bukuroshja ka postuar në ‘Instastory’ një foto duke treguar make-up e saj pas një nate xhirimesh në shi dhe duke lajmëruar kështu se po xhiron videoklipin për këngën e saj të rradhës. Duket se kënga e re do të publikohet shumë shpejt, pasi me një foto të postuar në ‘Instagram’ nga pamja e saj në videoklip ka treguar edhe titullin e këngës së re, e cila do të jetë “Daddy” dhe do të publikohet së shpejti.