Celebrities Gossip Showbiz

Si një biznesmene e vërtetë, Kylie Jenner di si të reklamojë koleksionin e saj!

Kylie Jenner mori frymëzim nga legjenda e Hollywood-it, Judy Garland këtë vit, ndërsa ishte veshur si Dorothy Gale, nga The Wizard of Oz, pasi mahniti fansat me pamjet e saj seksi të Halloween gjatë fundjavës. Ndërsa e veshur me fustanin blu të zbehtë të personazhit dhe pantoflat verbuese rubin, 25-vjeçarja mund të shihej e shtrirë në një fushë me lulekuqe, gjë që në film bëri që Dorothy, Toto dhe Luani Frikacak të përgjumeshin nga gjumi.

Në imazhin e nënës së dy fëmijëve për fushatën e saj të fundit të kozmetikës, ajo shtrihet zgjuar me flokët e saj në gërsheta me bisht të nënshkrimit të Dorothy-t, ndërsa shtriga e keqe e Perëndimit e shikon atë nga një top kristali.

Videoja, e cila u ngarkua në llogarinë e Kylie Cosmetics në Instagram të hënën, mori më shumë se 142,940 pëlqime nga fansat e emocionuar. Si gjithmonë, motra e vogël e Kim Kardashian kishte një grim joshës, duke shfaqur një rimel ari me shkëlqim dhe buzëkuq nude mat.

Mamaja e Kylie, Kris Jenner, ripostoi pamjet në Story-n e saj në Instagram me mbishkrimin, “Sa e emocionuar për këtë!” Në vitin 1999, kur ajo ishte vetëm dy vjeçe, Kylie dhe motra e saj më e madhe Kendall Jenner ishin veshur të dyja si Dorothy.