Celebrities Gossip Showbiz

Ky është personazhi që Kylie Jenner ka zgjedhur për këtë Halloween!

Kylie Jenner shkëlqeu këtë Halloween dhe postoi në Instagram të dielën për të treguar një tjetër nga kostumet e saj. 25-vjeçarja solli Elvira: Mistress of the Dark në dy poza të zjarrta që e panë atë të mbante flokët e zeza karakteristike të personazhit. Në të parën, ajo tregoi barkun e saj, e veshur me një fund dhe një pjesë të sipërme të zjarrtë me xhufka.

Foto tjetër e shfaqi atë të shtrirë në krah me një fustan të zi, që i vinte në pah dekoltenë e saj të bollshme. Elvira: Mistress of the Dark është një film horror komedi amerikan i vitit 1988 me regji nga James Signorelli, ku interpreton Cassandra Peterson.

Ylli i Kardashians aksesoi pamjen e saj të parë me geta të zeza, doreza të zeza pa gishta dhe një palë vathë me xhufkë. Nëna e dy fëmijëve u pa duke pozuar përballë një rrjete merimange gjigante të zezë, me një sfond lejla pas saj.

Kylie shfaqi një pamje perfekte për foton, ku dukej me rimel dhe buzë të kuqe mat. E dashura e Travis Scott e ka aksesuar pamjen me thonj të gjatë të zinj. Në foton tjetër Kylie u pa e veshur me një palë taka të zeza teksa pozonte para një sfondi të mjegullt.