Celebrities Magazine Showbiz

Sofia Vergara dhe rrëfimi i saj pikant: “Unë dua që të mendojnë se jam një tigreshë në shtrat”!

Sofia Vergara po merr të gjithë vëmendjen mediatike pas premierës së serialit të saj të ri në Netflix, ‘Griselda’. Kolumbianja është padyshim njësoj si bashkëkombasja e saj Shakira, pasi çdo gjë që prek e kthen në ar. Aq sa çdo deklaratë e saj në çdo vend ka pasoja në të gjithë botën. Ajo është në një listë dhe ajo e di këtë.

Dhe ajo prek të gjitha temat. Nga ndarja e saj e trazuar nga ish-bashkëshorti i saj, aktori Joe Manganiello, ajo na ka lënë një marrëveshje kurioze paramartesore, ku secili do të mbajë pasuritë e grumbulluara gjatë shtatë viteve të martesës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Women’s Health (@womenshealthmag)


Sipas burimeve, të dy do të zgjedhin të mbrojnë këtë marrëveshje paramartesore, ndaj divorci, duke mos pasur fëmijë të përbashkët, në parim duket mjaft i thjeshtë. Ka shumë arsye për divorcin që janë spekuluar ditët e fundit, që nga fakti se aktori do të donte të kishte fëmijë, ndërsa ajo jo.

Ajo gjithashtu deklaroi se nuk heziton të vishet për t’i kënaqur meshkujt dhe përpiqet që pamja e saj të jetë gjithmonë perfekte.

Ndihem shumë seksi kur zgjohem. Por ndihem edhe më shumë pasi bëj dush, laj flokët dhe bëj grim. Unë jam latine dhe në kulturën tonë, ne vishemi për të flirtuar ose për të dashurit ose burrat tanë. Mos e bëj për t’u bërë përshtypje vajzave të tjera. Më mirë të vdes sesa të vesh xhinse. Kjo nuk do të thotë që duhet të jesh perfekt ose të kesh bark të mrekullueshëm, por nuk mund të ecësh nëpër shtëpi pa sytjena dhe me gjoksin të varur jashtë.