Celebrities Showbiz

Surpriza e radhës nga Britney Spears! Ja si do të njihet tashmë këngëtarja…

Britney Spears nuk ndalon kurrë së surprizuari dhe tani ka njoftuar se ka ndryshuar emrin e saj në River Red. Ikona e popit, 41 vjeçe, postoi një foto në llogarinë e saj në Instagram përpara se të ndryshonte emrin e saj. Ajo u shpreh:

E ndryshova emrin tim në River Red. Megjithatë zjarri është vendi ku ai ndriçon… për ta parë atë dhe për të kërcyer menjëherë nuk ka fare frikë…

Spears tashmë ka ndryshuar emrin në profilin e saj në Instagram, diçka që vjen pasi Britney iu përgjigj thashethemeve për ish të dashurin e saj Justin Timberlake, duke sqaruar se tatuazhi i saj i ri i zemrës nuk kishte lidhje me të kaluarën e saj. Fansat nxituan në Twitter për të ndarë shqetësimin e tyre për yllin, e cila bëri një tatuazh të ri në dhomën e saj të hotelit vetëm disa ditë më parë. Ndërkohë, Britney hyri në Instagram për të shuar pretendimet se tatuazhi i saj i ri ishte për ish-të dashurin Justin Timberlake.

Ylli i muzikës pop zbuloi se ajo kishte bërë një tatuazh të ri në një kohë të ngjashme me atë që postoi për ish-partnerin e saj. Por tani, ajo ka konfirmuar se ishte thjesht një rastësi dhe të dy fotot nuk ishin aspak të lidhura. Duke ndarë një mesazh të shkurtër në InstaStory ajo shkroi:

Thjesht për ta sqaruar… tatuazhi im nuk kishte të bënte me një ish në të kaluarën. Unë thjesht e bëra sepse doja. Fotografia me ish-in tim është një kohë ku kishte më pak konfuzion se çfarë do të thoshte të ishim bashkë… është ajo që është.

Rikujtojmë se, pas pretendimeve për një incident të mundshëm të ndodhur në një restorant në Los Angeles gjatë fundjavës, bashkëshorti i Britney Spears, Sam Asghari, ka thyer heshtjen ndërsa darkonte me gruan e tij. U raportua se këngëtarja kishte shkaktuar një skenë pasi ishte fotografuar nga darkuesit, duke bërë që Sam të largohej nga restoranti. Modeli 28-vjeçar ka publikuar në rrjetin e tij social Instagram, një mbishkrim ku me sa duket iu referohet raporteve.