Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

U panë duke u puthur në publik/A janë në një lidhje Dua Lipa dhe Trevor Noah?!

Dua Lipa dhe Trevor Noah mund të jenë një super çift… ose të paktën, miq shumë të mirë. Dyshja e famshme u pa duke shijuar një darkë mjaft private në Miss Lily’s 7A Cafe, një restorant xhamajkan në lagjen e modës East Village të Nju Jorkut. Më pas, ata u kapën nga paparacët duke u përqafuar dhe puthur në publik, në imazhet e siguruara nga Daily Mail.

Të dy po përpiqeshin të ishin sa më të padukshëm, të veshur me veshje diskrete dhe duke u përzier me turmën e vogël të pranishëm në restorantin e modës. Këngëtarja e lindur në Londër dhe Trevor Noah ishin ulur në një cep privat dhe njerëzit e pranishëm u siguruan se dukej se me të vërtetë po kalonin kohë me njëri-tjetrin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Ylli britanik i popit 27-vjeçar dhe komediani 38-vjeçar dhe drejtuesi i “The Daily Show” nuk kanë një histori të mëparshme romantike të asnjë lloji dhe duket se po fillojnë diçka të re. Ata thuhet se janë takuar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy në Las Vegas në prill të vitit 2020. Trevor Noah ishte në një lidhje me aktoren Minka Kelly që nga gushti i vitit 2020, dhe më pas i ndërpreu gjërat me të në maj të këtij viti. Nga ana tjetër, Dua Lipa kishte qenë në lidhje me Anwar Hadid (vëllai i Gigi Hadid) në qershor të vitit 2019, por ka qenë beqare që nga dhjetori i vitit 2021, kur dyshja i ndërprenë marrëdhëniet së bashku.