Celebrities Gossip Showbiz

Veprimi i fundit i Willow Smith duartrokitet nga fansat!

Willow Smith është duartrokitur për veprimet e saj teksa ndaloi koncertin e saj për të ndihmuar një fanse në nevojë. Vajza 21-vjeçare e Will Smith dhe Jada Pinkett Smith vuri re se një fanseje i kishte rënë të fikët gjatë koncertit të saj në PPG Paints Arena në Pittsburgh të martën.

Ajo e ndaloi shpejt performancën e saj dhe një video e shpërndarë në internet tregon yllin duke folur me turmën për t’i ofruar fjalë inkurajimi fanses së lënduar përpara se t’i uronte një shërim të shpejtë. Një klip nga ngjarja tregon këngëtaren në skenë, në dukje të pasigurt për atë që po ndodhte në turmë.

Reagimi i saj u prit me duartrokitje ndërsa turma mirënjohëse tregoi vlerësimin e saj për veprimet e saj të shpejta. Duke vazhduar t’i drejtohej audiencës së saj, Willow tha:

Një nga gjërat më të bukura të të qenit njeri është që të kujdesesh për njerëzit e tjerë, e di? Kjo është një nga gjërat më të bukura të të qenit njeri.

Ajo shtoi:

Unë me të vërtetë shpresoj se ajo do të jetë mirë.

Fansat dolën shpejt në mediat sociale për të lavdëruar këngëtaren pas kësaj.

Kujtojmë se gjatë debateve mes Will dhe Jada, vajza e tyre Willow, ishte gjithashtu e lënduar nga këto situata në familjen e saj.

E kam menduar shpeshherë, do të doja t’i shihja ata të divorcuar sesa të palumtur në të njejtën shtëpi.