Celebrities Gossip Showbiz

Victoria Beckham ka mbështetjen e të gjithëve pak para shfaqjes së saj në Javën e Modës në Paris, por…

Victoria Beckham ka ndarë një vështrim të fshehtë nga shfaqja e saj të Javës së Modës në Paris, por fansat mbeten në errësirë ​​nëse djali i saj Brooklyn dhe gruaja Nicola Peltz do të marrin pjesë. Victoria postoi në Instagram të premten një foto nga prapaskenat vetëm disa orë para shfaqjes së saj të parë në pasarelë në Javën e Modës në Paris.

Ajo zbuloi se po i bënte “prekjet e fundit” koleksionit të saj të shumëpritur pasi ishte larg pasarelave për dy vjet. Ndërsa ajo përgatitet për të shënuar momentin historik, familja dhe miqtë e saj janë mbledhur për ta mbështetur, me bashkëshortin e saj David, djemtë Romeo dhe Cruz dhe shoqen e saj më të mirë Eva Longoria të gjithë gati për të marrë pjesë në shfaqje.

Por fansat mbeten ende duke pyetur veten ​​nëse djali i saj i madh, Brooklyn, 23 vjeç, dhe gruaja e tij Nicola, 27 vjeçe, do të marrin pjesë në shfaqje, pasi Victoria i bëri një ftesë çiftit mes grindjeve të vazhdueshme. Dyshja aktualisht ndodhen në Paris.

Raportet për një grindje mes Victoria dhe Nicola kanë qenë të përhapura për javë të tëra, me gruan e Brooklyn që i ka hedhur benzinë ​​zjarrit duke pretenduar se vjehrra e saj e ka trishtuar atë për ditë të tëra gjatë procesit të dizajnimit të fustanit të saj të nusërisë në një intervistë për Grazia.