Celebrities Gossip Showbiz

Adele zbulon kuptimin e këngës “Hold On” dhe na prek të gjithëve!

Adele ka folur për vuajtjet e mungesës së djalit të saj në një këngë të re rreth urrejtjes së vetes së saj në një bisedë me Oprah Winfrey. Këngëtarja zbuloi kuptimin e këngës “Hold On” në një intervistë me Oprah pasi drejtuesja e emisionit lexoi përsëri tekstin e këngës, duke përfshirë vargun: “Tani për tani, me të vërtetë e urrej të jem unë”.

Adele

Adele rrëfeu se ishte frymëzuar nga bisedat që kishte me miqtë e saj në momentet më të vështira të jetës së saj. Këngëtarja i tha intervistueses se kishte pasur vështirësi me divorcin nga Simon Konecki, me të cilin ndan djalin 9-vjeçar Angelo.

Adele and Oprah

Adele foli për mënyrën se si miqtë e saj e frymëzuan për këngën, duke thënë:

Miqtë e mi gjithmonë thonin, “Prit” kur do të ndihesha si teksti në varg. Por ishte thjesht rraskapitëse përpjekja për të vazhduar. Është një proces. E dini, procesi i një divorci, procesi i të qenit prind i vetëm. Procesi për të mos ta parë fëmijën tënd çdo ditë nuk ishte në të vërtetë një plan që kisha kur u bëra nënë.

Edhe pse është ndarë nga Simon Konecki, Adele ka arritur të gjejë sërish dashurinë te partneri 39-vjeçar Rich Paul. Adele u takua me të dashurin e saj aktual në festën e një shoqeje ku ata kërcyen me një këngë të Drake në pistën e vallëzimit. Dyshja u zyrtarizuan në Instagram në fillim të këtij viti me një foto të ëmbël bardh e zi nga një kabinë fotografike feste.