Celebrities Magazine Showbiz

Aty ku ka zë, nuk është pa gjë! Makina e Kylie Jenner shihet në shtëpinë e Timothée Chalamet mes thashethemeve për një lidhje mes tyre!

Range Rover i zi i Kylie Jenner u pa duke mbërritur në rezidencën e Timothée Chalamet në Beverly Hills të enjten, duke nxitur më tej thashethemet për romancën mes të dyve. Makina SUV, e cila kishte xhama tëzinj, mund të shihej duke u ngjitur në rrugën e tij përpara se të ngjitej në rrugën gjarpëruese. Megjithatë, është e paqartë nëse manjati i grimit ishte brenda automjetit pasi ajo nuk u fotografua kurrë. TMZ ishte e para që raportoi për fotot.

Javën e kaluar, thashethemet filluan të qarkullojnë për yllin e “Kardashians”, 25 vjeç, ndoshta duke u lidhur me aktorin “Call Me By Your Name”, 27 vjeç. Asnjëra palë nuk është përgjigjur publikisht ndaj spekulimeve të përhapura dhe përfaqësuesit e çiftit nuk i janë përgjigjur kërkesave të përsëritura të Page Six për koment. Megjithatë, mediat sociale janë ndezur nga opinionet e fansave për çiftin e ri të mundshëm.

Takimi me Kylie jenner dhe timothee chalamet ndihet njësoj si kur dy njerëz nga shkolla juaj e mesme që nuk kanë bashkëvepruar kurrë, fillojnë të takohen si 6 vjet pas diplomimit. Timothée Chalamet dhe Kylie Jenner nuk janë në lidhje me këtë disa marrëzi të krijuara nga Kris duke u përpjekur ta kthejë Kylie në trend përsëri, për arsye të tjera përveç Hailey, pas sagës së vazhdueshme që Jenner e gjeti veten të përfshirë në rrethimin e Hailey Bieber dhe Selenës. 

Ashtu si shumë thashetheme në internet, lajmet për çiftimin e kanë origjinën në llogarinë e Instagram-it të artikujve të verbër, Deuxmoi. Pronari i llogarisë supozoi se burime të shumta i konfirmuan asaj se nëna e dy fëmijëve po takohej me të nominuarin për Oscar. Një burim i brendshëm pohoi:

Unë di për ta që nga janari, Java e Modës në Paris.

Një burim i dytë anonim tha se ata gjithashtu mund të “konfirmonin” thashethemet, duke vënë në dukje se një aktor në xhirimet e “Euphoria” la lajmet të rrëshqiten. Ndërsa Chalamet nuk shfaqet në serialin e zhurmshëm të HBO, bashkë-ylli i tij “Dune” Zendaya po. Deuxmoi postoi gjithashtu një video të Jenner dhe Chalamet duke biseduar në Javën e Modës në Paris. Kjo romancë e re e mundshme vjen pasi Jenner u nda nga babai i dy fëmijëve të saj, Travis Scott, në janar. Çifti përsëri, përsëri, u lidh nga 2017 deri në 2023, me pushime të shumta në mes. Ndërkohë, romanca e fundit publike e Chalamet ishte me Eiza González në 2020.