Celebrities Gossip Showbiz

Bella Esmeralda, Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez zbulojnë emrin e vogëlushes së tyre!

Georgina Rodriguez ka konfirmuar emrin e vajzës së tyre pasi Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij humbën tragjikisht vëllain binjak të foshnjës. Bella Esmeralda ka lindur më 18 prill, pasi çifti njoftoi lajmin tragjik të vdekjes së djalit të tyre të mitur.

Ronaldo kishte pritur binjakë me partneren e tij, por fatkeqësisht humbën djalin e tyre. Megjithatë, vajza e tij mbërriti e sigurt dhe së fundmi ishte në gjendje të kthehej në shtëpinë e Ronaldos me pjesën tjetër të familjes së tij. Ylli i Manchester United ka shpërndarë një imazh në Instagram në fillim të këtij muaji, ku ndodhet në krahë të vajzës së tij. Fotoja bardh e zi tregon Ronaldo të ulur në një divan me fëmijën e tij.

Foshnja mundi të kthehej në shtëpi me familjen e saj, me Ronaldon duke publikuar një foto të saj me familjen. Në postimin e asaj fotoje, Ronaldo falënderoi edhe fansat që kishin dërguar mesazhe mbështetjeje. Ronaldo dhe familja e tij u përmbytën me mesazhe mbështetjeje pasi ai njoftoi vdekjen e djalit të tij të vogël.

Tifozët nga Arsenal dhe Liverpool duartrokitën në minutën e shtatë të ndeshjeve të tyre kundër United si një mënyrë për të treguar mbështetjen e tyre ndaj superyllit portugez. Kur njoftoi vdekjen e djalit të tij, Ronaldo kishte këmbëngulur se lindja e vajzës së tij ishte një mesazh shprese. Ai gjithashtu shfrytëzoi rastin për të falenderuar ekipin mjekësor që kishte ndihmuar në lindjen e saj dhe në përpjekje për të shpëtuar djalin e tij.