Celebrities Gossip Showbiz

Beyoncé dhe Jay-Z në një arratisje me vajzën e tyre Blue Ivy Carter!

Beyoncé dukej elegante të shtunën teksa iu bashkua bashkëshortit të saj Jay-Z dhe vajzës së tyre Blue Ivy Carter në një jaht luksoz në Kroaci gjatë arratisjes së tyre verore.

Këngëtarja, 40 vjeçe, dukej e pabesueshme me një xhaketë sportive dhe pantallona të ngjashme, ndërsa ajo u përcoll në një skaf ndërsa familja shkonte për një vakt në një tavernë aty pranë. Ndërkohë Jay-Z, 52 vjeç, binte në sy me një këmishë të verdhë të theksuar dhe pantallona të shkurtra, ndërsa kishte veshur një palë syze të rrumbullakëta.

Kjo vjen pasi Beyonce la të kuptohet për skandalin e mashtrimit të bashkëshortit Jay Z dhe përleshjen e tij famëkeqe me motrën e saj Solange në këngët e sinqerta në albumin e saj të ri “Renaissance”. Këngëtarja publikoi albumin e saj të shtatë të shumëpritur në studio të titulluar “Renaissance” në fillim të këtij muaji.

Në një seri këngësh, nëna e tre fëmijëve iu referua lidhjes së saj 21-vjeçare me reperin Jay Z, teksa mendonte se askush nuk është perfekt dhe këmbënguli se nuk kanë nevojë për pranimin e botës. Beyonce foli fillimisht publikisht për tradhtinë e burrit të saj në albumin e saj “Lemonade” të vitit 2016.