Celebrities Gossip Showbiz

Butrint Imeri do të jetë i pari që do të hapë sezonin veror me një surprizë shumë të veçantë!

Butrint Imeri është një nga këngëtarët që prej vitesh po shijon një sukses të madh falë projekteve të tij muzikore, të cilat pëlqehen shumë dhe numërojnë miliona klikime. Projekti i tij më i fundit muzikor ‘Lule  e dashnisë’, që rezultoi një sukses i vërtetë thënë kjo nga 14 milion klikimet që numëron në platformën YouTube në vetëm dy muaj nga publikimi.

E duket se artisti nuk ka ndërmend të ndalet dhe ka paralajmëruar se ka gati ‘bombën’ e radhës me anë të një postimi ku na ka treguar pak nga një skenë e videoklipit. E duket se ky projekt do të jetë i pari që do të ‘çelë sezonin veror’ ku thuajse të gjithë artistët sjellin surpriza për ndjekësit e tyre me ritme verore dhe ku bashkëpunimet mbizotërojnë.

Me anë të një Instastory teksa ka zbuluar disa mesazhe nga një ndjekës i cili i shkruan: “Vera vjen herët sivjet”, krahas Butrinti na ka zbuluar dhe datën e orën e publikimit.

Me 27 prill, 23:59 shumë nxehtë

I ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë DJ i njohur Adam Reeves, i cili  u bë gjithashtu kryefjalë e mediave para pak kohësh duke u përfolur se do të hynte si banor në “Big Brother VIP” dhe u shpreh se:

 Butrinti ka qenë në një presion të madh për shkak të asaj me çfarë janë marrë portalet. Nuk do futesha për të bërë diçka në raportin Kiara-Luiz. Kiarën e kam parë më mirë me Butrintin. Kjo që ka tani me Luizin është një lidhje momentale dhe kam përshtypjen që është një lidhje interesash pas rihyrjes së Kiarës. Lidhja e Kiarës me Butrintin gjithmonë do të përflitet sepse vetë ajo ka shprehur se ka qenë një ndër përjetimet më të mira të saj.